Herhangi bir kargo şirketi ile anlaşmanız var mı?

Yurtiçi kargo ile anlaşmamız bulunmaktadır. Siparişlerinizin takibi için, size yönlendirilen kargo takip numarası ile siparişinizin ne durumda olduğunu takip edebilirsiniz.

Davetiyem kaç gün içinde bana ulaşır?

Siparişlerinizin hazırlanıp kargoya iletilmesi 2-3 iş günü olmaktadır.

Davetiye üzerindeki aksesuarların ücretleri ne kadardır?

Davetiye üzerindeki aksesuarlar, davetiyeye dahildir. Aksesuarlar için ekstra bir ödeme yapılmasına gerek yoktur.

Süreç nasıl gerçekleşecektir?

İnternet sayfamızda bulunan davetiye tasarımlarımızdan birini seçerek bir sonraki adımda, davetiniz ile ilgili kişisel bilgilerinizi gerekli yerlere konumlandırarak davetiye tasarımını özelleştireceksiniz. Örnek olarak sizlerin bilgilendirmeniz doğrultusunda hazırlanan davetiyenizin görseli size gösterilecektir. Bu sayfada gerekli metin kontrolünüzü sağladıktan sonra, ödeme sayfasından, kredi kartı, banka kartı ya da kapıda ödeme seçeneklerimizle, size ait ödeme ve kargo bilgilerinizi girdikten sonra, güvenli bir şekilde davetiye alışverişinizi tamamlamış olacaksınız.

Davetiyenin aksesuar ve zarflarının tamamlanması nasıl sağlanacak?

Kargo sırasında yaşanabilecek muhtemel hataları önlemek adına, davetiyelerde bulunan aksesuarların ve zarfların takılması siz değerli müşterilerimize aittir. Sizlere kolaylık sağlayabilmek adına, siparişinizin içine bir adet örnek davetiye, tarafımızdan hazırlanarak siparişinizin içine konulacaktır.

Davetiye siparişim, internetteki görüntüsünde olacak mı?

Davetiye baskılarımız ve tasarımlarımız görsel ve malzeme bakımından, internet sayfamızdaki görsellerle aynı olmaktadır. Ekran çözünürlüğü ile ton farklılıkları oluşabilmektedir.

İstanbul dışından sipariş verebilir miyim?

Türkiye’nin her yerinden sipariş verebilirsiniz. Siparişleriniz, Yurtiçi kargo güvencesi ile sizlere ulaştırılacaktır.

Numune paketi nedir?

Numune paketi hizmetimiz; isteğiniz doğrultusunda, davetiyenizi siparişinizin öncesinde, kağıt kalitesini görebilmenizi sağlamaktadır. Bu numune paketindeki ürün, sadece ürünün kağıt kalitesi hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlamakta olduğundan, baskısız olacaktır.

En az ne kadar davetiye siparişinde bulunabilirim?

Davetiyelerimiz minimum 100 adet (2 kutu) olarak siparişe geçebilmektedir. Davetiye siparişleriniz 100 ve katları olarak alınmaktadır.